Kviz v Papas Bar - Praha 1

Papas Bar – Praha

každé úterý, 19:00 Bartolomějská 13, Praha 1 Moderátor: Zbyněk Přihláška Facebook Přihláška E-mail Srdečně Vás zveme na kvíz, který se koná v Papas Baru na Praze 1. Čeká na vás večer plný zábavy, příjemný moderátor a výborné jídlo. Těšíme se na vás!

Bar Karolína – Praha Letňany

každou druhou středu, 19:00 Stará náves 691, Prague 18 Moderátor: Tomáš Přihláška Facebook Přihláška E-mail Srdečně Vás zveme na kvíz, který se koná v café baru Karolína v Letňanech. Čeká na vás večer plný zábavy, příjemný moderátor a dobré pivko. Těšíme se na vás!

Kvíz v restauraci LIDOVÝ DŮM, Kbely

Lidový Dům – Praha Kbely

každé druhé úterý, 19:00 Toužimská 244/42, 19700 Prague 19 – Kbely Moderátor: Tomáš Přihláška Facebook Přihláška E-mail Srdečně Vás zveme na kvíz, který se koná v restauraci Lidový dům ve Kbelích. Čeká na vás večer plný zábavy, příjemný moderátor a dobré pivko. Těšíme se na vás!

U Stromečku – Praha Zbraslav

čtvrtek, 19:00 Elišky Přemyslovny 433, Praha – Zbraslav Moderátor: Jan Přihláška Facebook Přihláška E-mail Bistro&bar Stromeček – to je fajn místo na Zbraslavi jako dělané pro pravidelné kvízování. Již od 9:30 můžete do Stromečku zajít na dobrou kávu, zákusek i něco k snědku. Připravili pro vás na čtyřech pípách piva z minipivovarů, Kácovem počínaje a…

U Pecků – Praha Vysočany

pondělí, 19:00 Bassova 621/6, Praha 9 – Vysočany Moderátor: Tomáš Přihláška Facebook Přihláška E-mail Restaurace s dlouhou rodinnou tradicí. Skvělé pivo, výborná kuchyně a hlavně – 2 salónky ideální na Kvizour. www.upecku.cz